FAQ

Obecnie wersja testowa jest niedostępna, jednak mamy na uwadze ciekawość i chęć przetestowania produktu, jakie deklarują nasi klienci. Już niedługo, z pewnością zaprezentujemy państwu Wiperapp w wersji demo.

Wiperapp spełnia wymagania organizacji międzynarodowych, przede wszystkim surowe normy NIST (The National Institute of Standards and Technology), które są gwarancją jakości. Dzięki nim firmy mogą mieć pewność, że produkt i jego działanie jest respektowane w niemal wszystkich krajach na świecie.

Wpierapp spełnia surowe wymagania organizacji międzynarodowych dotyczące przechowywania i usuwania danych, nie znaczy to jednak, że jest odpowiedni tylko dla dużych firm i instytucji rządowych. Każdy przedsiębiorca powinien mieć na uwadze bezpieczeństwo danych, które znajdują się na serwerach i komputerach jego firmy, Wiperapp to przystępne rozwiązanie dla wszystkich.

Wiperapp służy do czyszczenia wszelkich nośników, na których przechowywane są dane: dysków komputerów, dysków zewnętrznych, serwerów, dysków wirtualnych, kart pamięci, smartfonów, laptopów, tabletów. Dane usuwane są bezpowrotnie, w sposób trwały i bezpieczny. Nośniki nadają się do ponownego użytku.

Oczywiście wysyłamy nasz produkt także zagranicę. Jednak każda tego typu wysyłka jest przypadkiem indywidualnym, tak więc zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie ?

Napisz do nas!